Majówka na wsi

Rezerwuj

Majówka na wsi

Cena od 40 PLN

Długi weekend majowy to doskonała pora na spędzenie przepięknych chwil w małej, urokliwej miejscowości, z dala od zgiełku miejskiego, gdzie codziennie rano budzi śpiew ptaków i zachwyca piękno przyrody.

Maciejowiec leży na terenie Krajobrazowego Parku Dolny Bobru z Pałacem i Starym Dworem. Spacery po leśnych pagórkach, łąkach zielonych nad szumiącym Bobrem położonych pozwolą zapomnieć o troskach dnia codziennego. Warto także wybrać się na górskie szlaki do położonej w niedalekiej odległości Szklarskiej Poręby, Świeradowa Zdroju czy też Karpacza. Kilometry dobrze oznakowanych szlaków turystycznych poprowadzą w malownicze zakątki pięknych Karkonoszy. Takie spotkania z przyrodą pozwolą naładować akumulatory na długi czas. Uwieńczeniem dnia mogą być miłe chwile spędzone przy ognisku wspólnie z innymi gośćmi.

Serdecznie zapraszamy do spedzenia niezapomnianych chwil w naszym gospodarstwie. Gwarantujemy miły, domowy nastrój, wygodę i wysoki komfort pobytu. Przestronne i gustownie urządzone pokoje z pewności umilą pobyt.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia....

Więcej informacji o naszym obiekcie znajdą Państwo na stronie http://www.sokolik.wkarkonoszach.pl/